Warsztaty są wyjazdowe. Odbywają się w okolicy Olsztyna pod Częstochową w małych (8-10) osobowych grupach pozwalając wspólnie doświadczać dobroci i uzdrawiającej łaski Boga. Trwają od piątku od 17tej do niedzieli do 18tej. Prowadząc warsztat skupiam się na jednym konkretnym, indywidualnym temacie każdego z uczestników oraz na tym co pojawi się w trakcie procesu grupowego. Towarzysze w różnych formach w tym prowadząc ustawienia duchowe (nazwa od tego, że pozwalam się prowadzić Duchowi Świętemu).

W trakcie warsztatu jest też przestrzeń na dzielenie się świadectwami tego co poszczególni uczestnicy przeżywają w trakcie warsztatu. Jest też przestrzeń na wspólną modlitwę i wielbienie Boga za błogosławieństwa, łaski i uzdrowienia jakimi obdarza uczestników.

Każdego z uczestników wspieram również w rozeznawaniu i przyjmowaniu tych łaska, uzdrowień i błogosławieństw – Bóg zawsze chce nas obdarować, ale to po naszej stronie są ograniczenia w przyjęciu (zranienia, zniewolenia, fałszywe przekonania, przekleństwa, brak wybaczenia itd.) 

Jeżeli chcesz poznać aktualne ceny i terminy oraz szczegóły nadchodzących warsztatów proszę prześlij mi emaila z zapytaniem na adres: